Orędzie powitalne Kim jest Matka Maria Zaawansowane posłania Co nowego
Matka Maria jest dla każdego Podstawowe posłania Zaawansowane różańce Książki i CD
Dlaczego Matka Maria jest ważnaPodstawowe różańce Czuwania różańcowe O tej witrynie
Jak Matka Maria może pomóc Dlaczego odmawiać różańce Uzdrawianie siebie Obfite życie
Opiekunowie Światła Matki Jak odmawiać różańce Uzdrawianie Matki Ziemi Zapytaj prawdziwego Jezusa

Inne języki:

Witaj w Ogrodzie Matki Marii. Ta witryna zawiera olbrzymią ilość nauk, które odpowiedzą na wiele Twoich pytań dotyczących spraw duchowych. Znajdziesz też tu praktyczne narzędzia dla przyspieszenia swego rozwoju duchowego.

Jeśli nie wiesz, gdzie zacząć, to przeczytaj powitalne orędzie Matki Marii.

Szukajcie, a znajdziecie!

Zawartość tej witryny oferujemy z miłością, która jest wyższa niż większość ludzi może pojąć. Przyjmij ją z najwyższą miłością, na jaką Cię stać — a potem użyj tych nauk, by powiększyć swą zdolność kochania. Dąż do boskiej miłości, swego najwyższego potencjału – miłości, która jest bezwarunkowa. To doskonała miłość, która usunie Twój wszelki strach – strach, który powodował, iż uczepiłeś się swego obecnego obrazu siebie.

Powodem każdego cierpienia – i poczucia, że życie jest walką – jest ograniczony obraz siebie. To powoduje, że odrzucasz obfite życie, które Bóg darmo Ci oferuje. Celem tej witryny jest pomóc Ci ponownie odkryć i zaakceptować obfite duchowo życie. Niech Twoja Boska Matka – którą w tym wieku reprezentuje Matka Maria – pokaże Ci, jak przyjąć i przejawić obfitość Twego Boskiego Ojca.